1 liga juniorów młodszych

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS OLESNO1834104451:27
2MKS SOKÓŁ NIEMODLIN1832102643:37
3NKS START NAMYSŁÓW 182985530:17
4KS KRAPKOWICE182891836:37
5LZS SWORNICA CZARNOWĄSY182574727:36
6KS POLONIA GŁUBCZYCE182581932:33
7ULKS ORZEŁ ŹLINICE182163930:38
8LZS LIGOTA OLESKA1819611136:57
9LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY1812331221:63
10UKS JUNIOR SKARBIMIERZ188221425:62
11SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE1133110068:11
12GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY112480332:13

Ostatnia kolejka (18) rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
31LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-05-2111:006:1
32LZS LIGOTA OLESKAKS KRAPKOWICE2017-05-2111:003:2
33UKS JUNIOR SKARBIMIERZULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-05-2111:003:1
34OKS OLESNONKS START NAMYSŁÓW 2017-05-2111:000:0
35MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-2110:004:1

Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Kolejka 1
1GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkowerKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-09-0411:003:2
2OKS OLESNOLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-09-0411:007:2
3UKS JUNIOR SKARBIMIERZSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkower2016-09-0411:000:8
4LZS LIGOTA OLESKAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-09-0411:003:4
5LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW 2016-09-0411:000:0
6KS KRAPKOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-09-0411:000:1
Kolejka 2
7KS POLONIA GŁUBCZYCEULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-09-1010:000:1
8NKS START NAMYSŁÓW KS KRAPKOWICE2016-09-1111:001:2
9LZS LIGOTA OLESKALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-09-1111:002:1
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkowerMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-09-1111:005:0
11LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS JUNIOR SKARBIMIERZ2016-09-1111:005:2
12GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkowerOKS OLESNO2016-09-1111:004:0
Kolejka 3
13OKS OLESNOKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-09-1811:002:1
14UKS JUNIOR SKARBIMIERZGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkower2016-09-1811:001:6
15LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-09-1811:004:0
16LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkower2016-09-1811:000:8
17KS KRAPKOWICELZS LIGOTA OLESKA2016-09-1811:006:3
18ULKS ORZEŁ ŹLINICENKS START NAMYSŁÓW 2016-09-1710:000:2
Kolejka 4
19KS POLONIA GŁUBCZYCENKS START NAMYSŁÓW 2016-09-2410:000:3
20LZS LIGOTA OLESKAULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-09-2511:003:3
21SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkowerKS KRAPKOWICE2016-09-2511:009:2
22LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-09-2511:000:0
23GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkowerMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-09-2511:006:0
24OKS OLESNOUKS JUNIOR SKARBIMIERZ2016-09-2511:003:3
Kolejka 5
25UKS JUNIOR SKARBIMIERZKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-10-0211:001:2
26OKS OLESNOMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-10-0211:004:0 Walkower
27LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkower2016-10-0211:000:2
28KS KRAPKOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-10-0211:003:1
29ULKS ORZEŁ ŹLINICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkower2016-10-0211:002:7
30NKS START NAMYSŁÓW LZS LIGOTA OLESKA2016-10-0110:004:2
Kolejka 6
31KS POLONIA GŁUBCZYCELZS LIGOTA OLESKA2016-10-0810:005:0
32SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkowerNKS START NAMYSŁÓW 2016-10-0911:002:0
33LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-10-0911:000:5
34GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkowerKS KRAPKOWICE2016-10-0911:004:0
35OKS OLESNOLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-10-0911:002:4
36UKS JUNIOR SKARBIMIERZMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-10-0911:001:3
Kolejka 7
37KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-10-1510:001:6
38LZS SWORNICA CZARNOWĄSYUKS JUNIOR SKARBIMIERZ2016-10-1611:003:1
39KS KRAPKOWICEOKS OLESNO2016-10-1611:006:1
40ULKS ORZEŁ ŹLINICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkower2016-10-1918:005:1
41NKS START NAMYSŁÓW LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-10-1510:001:1
42LZS LIGOTA OLESKASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkower2016-10-1611:001:7
Kolejka 8
43KS POLONIA GŁUBCZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkower2016-10-2210:003:4
44LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS LIGOTA OLESKA2016-10-2311:000:2
45GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkowerNKS START NAMYSŁÓW 2016-10-2211:001:0
46OKS OLESNOULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-10-2311:003:0
47UKS JUNIOR SKARBIMIERZKS KRAPKOWICE2016-10-2311:000:3
48LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-10-2311:001:1
Kolejka 9
49LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-10-3010:006:1
50KS KRAPKOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-10-3010:000:2
51ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKS JUNIOR SKARBIMIERZ2016-10-3010:007:2
52NKS START NAMYSŁÓW OKS OLESNO2016-10-3010:001:1
53LZS LIGOTA OLESKAGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkower2016-10-3010:000:4
54SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkowerLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-10-3010:0010:2
Kolejka 10
55LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-11-0610:000:2
56GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkowerSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkower2016-11-0610:001:4
57OKS OLESNOLZS LIGOTA OLESKA2016-11-0610:007:0
58UKS JUNIOR SKARBIMIERZNKS START NAMYSŁÓW 2016-11-0610:000:3
59ULKS ORZEŁ ŹLINICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-11-0610:001:4
60LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS KRAPKOWICE2016-11-0610:002:1
Kolejka 11
61KS KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-11-1110:301:1
62ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-11-1310:000:1
63NKS START NAMYSŁÓW MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-11-1310:002:1
64LZS LIGOTA OLESKAUKS JUNIOR SKARBIMIERZ2016-11-1310:004:1
65SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE - drużyna wycofana, walkowerOKS OLESNO2016-11-1310:004:0
66LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY - drużyna wycofana, walkower2016-11-1310:001:0
Kolejka 12
1LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYOKS OLESNO2017-04-0211:000:5
2KS POLONIA GŁUBCZYCEUKS JUNIOR SKARBIMIERZ2017-04-0211:002:0
3MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS LIGOTA OLESKA2017-04-0210:004:2
4NKS START NAMYSŁÓW LZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-04-0111:002:0
5ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS KRAPKOWICE2017-04-1315:000:1
Kolejka 13
6ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-04-0911:001:1
7KS KRAPKOWICENKS START NAMYSŁÓW 2017-04-0911:002:1
8MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-04-0910:005:0
9LZS LIGOTA OLESKAKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-04-0911:000:3
10UKS JUNIOR SKARBIMIERZOKS OLESNO2017-04-0911:001:2
Kolejka 14
11UKS JUNIOR SKARBIMIERZLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-04-2311:006:1
12LZS LIGOTA OLESKAOKS OLESNO2017-04-2311:000:4
13KS POLONIA GŁUBCZYCELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-05-0311:003:0
14MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS KRAPKOWICE2017-04-2310:003:2
15NKS START NAMYSŁÓW ULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-04-2211:005:0
Kolejka 15
16LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYNKS START NAMYSŁÓW 2017-05-2710:002:3
17MKS SOKÓŁ NIEMODLINULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-05-1718:002:3
18KS POLONIA GŁUBCZYCEKS KRAPKOWICE2017-05-2711:000:1
19LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS OLESNO2017-05-2811:000:5
20UKS JUNIOR SKARBIMIERZLZS LIGOTA OLESKA2017-05-2711:001:4
Kolejka 16
21LZS LIGOTA OLESKALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-05-0711:007:0
22UKS JUNIOR SKARBIMIERZLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-05-0711:002:2
23OKS OLESNOKS KRAPKOWICE2017-05-0711:005:1
24ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-2518:000:3
25MKS SOKÓŁ NIEMODLINNKS START NAMYSŁÓW 2017-05-0710:001:1
Kolejka 17
26MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-05-1410:003:0 Walkower
27NKS START NAMYSŁÓW KS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-1311:001:2
28ULKS ORZEŁ ŹLINICEOKS OLESNO2017-05-1411:000:0
29KS KRAPKOWICEUKS JUNIOR SKARBIMIERZ2017-05-1411:003:0
30LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS LIGOTA OLESKA2017-05-1311:001:0
Kolejka 18
31LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-05-2111:006:1
32LZS LIGOTA OLESKAKS KRAPKOWICE2017-05-2111:003:2
33UKS JUNIOR SKARBIMIERZULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-05-2111:003:1
34OKS OLESNONKS START NAMYSŁÓW 2017-05-2111:000:0
35MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-2110:004:1
Kolejka 19
36KS POLONIA GŁUBCZYCELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-06-0411:00:
37MKS SOKÓŁ NIEMODLINOKS OLESNO2017-06-0411:00:
38NKS START NAMYSŁÓW UKS JUNIOR SKARBIMIERZ2017-06-0411:00:
39ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS LIGOTA OLESKA2017-06-0411:00:
40KS KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-06-0411:00:
Kolejka 20
41LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS KRAPKOWICE2017-06-1111:00:
42LZS SWORNICA CZARNOWĄSYULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-06-1111:00:
43LZS LIGOTA OLESKANKS START NAMYSŁÓW 2017-06-1111:00:
44MKS SOKÓŁ NIEMODLINUKS JUNIOR SKARBIMIERZ2017-06-1111:00:
45KS POLONIA GŁUBCZYCEOKS OLESNO2017-06-1111:00:

Ostatnia zmiana: 
15. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

1 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
1 Liga Juniorów Młodszych pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz