1 liga trampkarzy gr.1

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS MAŁAPANEW OZIMEK16421402102:19
2GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY1537121290:24
3LZS VICTORIA CHRÓŚCICE1536120379:19
4SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI162581745:32
5LKS HETMAN BYCZYNA162372750:51
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSY162062841:38
7KS KRASIEJÓW1618601043:53
8LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI169301315:105
9LKS POLONIA KARŁOWICE166201415:109
10GZ LZS GRODKÓW1618601035:65

Ostatnia kolejka (16) rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
31LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-05-2011:002:1
32LKS POLONIA KARŁOWICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-05-2011:000:6
33LKS HETMAN BYCZYNAKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-05-2011:005:4
34GZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerKS KRASIEJÓW2017-05-1918:002:3
35GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-05-1918:005:0

Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Kolejka 1
1GZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-09-0311:007:0
2LKS HETMAN BYCZYNAGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-09-0818:003:4
3LKS POLONIA KARŁOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-09-0218:002:8
4LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS KRASIEJÓW2016-09-0218:001:18
5LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-09-0217:001:4
Kolejka 2
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-09-1011:002:5
7KS KRASIEJÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-09-0918:000:2
8SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-09-0918:0011:1
9GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLKS POLONIA KARŁOWICE2016-09-1011:0014:0
10GZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerLKS HETMAN BYCZYNA2016-09-1011:005:2
Kolejka 3
11LKS HETMAN BYCZYNALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-09-1711:005:0
12LKS POLONIA KARŁOWICEGZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2016-09-1711:007:2
13LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-09-1711:000:16
14LZS VICTORIA CHRÓŚCICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-10-1917:303:0
15KS MAŁAPANEW OZIMEKKS KRASIEJÓW2016-09-1617:305:1
Kolejka 4
16LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS KRASIEJÓW2016-09-2411:005:1
17SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-09-2318:000:4
18GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-10-1217:004:2
19GZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-09-2411:003:0 Walkower
20LKS HETMAN BYCZYNALKS POLONIA KARŁOWICE2016-09-2411:003:0 Walkower
Kolejka 5
21LKS POLONIA KARŁOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-10-0111:000:8
22LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILKS HETMAN BYCZYNA2016-10-0111:000:11
23LZS VICTORIA CHRÓŚCICEGZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2016-11-0511:003:0 Walkower
24KS MAŁAPANEW OZIMEKGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-09-3017:007:3
25KS KRASIEJÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-09-3018:000:7
Kolejka 6
26LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-10-0811:000:3
27GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYKS KRASIEJÓW2016-10-0718:007:0
28GZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-10-0811:001:13
29LKS HETMAN BYCZYNALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-10-0811:000:10
30LKS POLONIA KARŁOWICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-10-0811:003:0
Kolejka 7
31LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-10-1511:000:8
32LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS POLONIA KARŁOWICE2016-10-1511:0013:0
33KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS HETMAN BYCZYNA2016-10-1511:0012:0
34KS KRASIEJÓWGZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2016-10-1511:0010:3
35SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-10-1511:001:5
Kolejka 8
36LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-10-2211:002:2
37GZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-10-2211:001:4
38LKS HETMAN BYCZYNAKS KRASIEJÓW2016-10-2116:303:0 Walkower
39LKS POLONIA KARŁOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-10-2211:001:22
40LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-10-2211:000:13
Kolejka 9
41LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-10-2911:004:0
42KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-10-2911:003:0 Walkower
43KS KRASIEJÓWLKS POLONIA KARŁOWICE2016-10-2911:003:0 Walkower
44SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS HETMAN BYCZYNA2016-10-2911:000:0
45GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYGZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2016-10-2911:008:1
Kolejka 10
1LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2017-04-0111:000:1
2GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLKS HETMAN BYCZYNA2017-04-0111:002:1
3SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS POLONIA KARŁOWICE2017-03-3118:005:0
4KS KRASIEJÓWLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-03-3118:003:0 Walkower
5KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-03-3117:005:1
Kolejka 11
6KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-04-0717:004:1
7LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS KRASIEJÓW2017-04-0718:006:1
8LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKISKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-04-0718:004:1
9LKS POLONIA KARŁOWICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-04-0811:001:7
10LKS HETMAN BYCZYNAGZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2017-04-0811:002:4
Kolejka 12
11LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS HETMAN BYCZYNA2017-04-2211:003:3
12GZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerLKS POLONIA KARŁOWICE2017-04-2211:003:0
13GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-04-2211:009:2
14SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-04-2118:001:2
15KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-04-2117:000:6
Kolejka 13
16KS KRASIEJÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-05-2618:000:3
17KS MAŁAPANEW OZIMEKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-05-2711:003:0
18LZS VICTORIA CHRÓŚCICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-05-3118:00:
19LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIGZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
20LKS POLONIA KARŁOWICELKS HETMAN BYCZYNA2017-05-2711:001:6
Kolejka 14
21LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS POLONIA KARŁOWICE2017-05-0611:006:0
22LKS HETMAN BYCZYNALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-05-0611:004:0 Walkower
23GZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-05-0611:002:7
24GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-05-0517:003:2
25SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS KRASIEJÓW2017-05-0518:002:1
Kolejka 15
26SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-05-1218:002:1
27KS KRASIEJÓWGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-05-1218:002:1
28KS MAŁAPANEW OZIMEKGZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2017-05-1311:003:0 Walkower
29LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS HETMAN BYCZYNA2017-05-1311:006:2
30LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILKS POLONIA KARŁOWICE2017-05-1311:003:0
Kolejka 16
31LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-05-2011:002:1
32LKS POLONIA KARŁOWICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-05-2011:000:6
33LKS HETMAN BYCZYNAKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-05-2011:005:4
34GZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerKS KRASIEJÓW2017-05-1918:002:3
35GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-05-1918:005:0
Kolejka 17
36GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-06-0311:00:
37SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
38KS KRASIEJÓWLKS HETMAN BYCZYNA2017-06-0311:00:
39KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS POLONIA KARŁOWICE2017-06-0311:00:
40LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-06-0311:00:
Kolejka 18
41LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-06-1011:00:
42LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-06-1011:00:
43LKS POLONIA KARŁOWICEKS KRASIEJÓW2017-06-1011:00:
44LKS HETMAN BYCZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-06-1011:00:
45GZ LZS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY0:3

Ostatnia zmiana: 
26. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

1 LIGA TRAMPKARZY, GRUPA I
pobierz

Aktualny wykaz kartek znajduje się w module klubowym pod adresem: http://kluby.pzpn.pl
Zakładka - Rozgrywki > Dyscyplina - Raport

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz