Strzelce Op - Klasa B gr.1

Tabela rozgrywek: Strzelce - Klasa B gr. I
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2049161398:29
2LZS GKS IZBICKO-OTMICE2042133492:31
3LKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2041132569:33
4LZS STANISZCZE WIELKIE2035112751:42
5LKS NAPRZÓD KIELCZA2032102857:39
6LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE202992953:49
7LZS PIOTRÓWKA II2028911068:57
8LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2026821045:53
9LKS TEMPO GRODZISKO2020621234:65
10LKS TĘCZA SZYMISZÓW2019611333:78
11LKS ZIELONI SPÓROK200002015:139

Ostatnia kolejka (1) rozgrywek: Strzelce - Klasa B gr. I
1LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYpauzuje w kolejce:
2LZS PIOTRÓWKA IILKS NAPRZÓD KIELCZA2013-08-2517:001:0
3LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS STANISZCZE WIELKIE2013-08-2517:006:2
4LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2013-11-1013:002:0
5LKS ZIELONI SPÓROKLKS TEMPO GRODZISKO2013-08-2517:001:4
6LKS TĘCZA SZYMISZÓWLKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2013-08-2517:003:2

Terminarz rozgrywek: Strzelce - Klasa B gr. I
Kolejka 1
1LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYpauzuje w kolejce:
2LZS PIOTRÓWKA IILKS NAPRZÓD KIELCZA2013-08-2517:001:0
3LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS STANISZCZE WIELKIE2013-08-2517:006:2
4LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2013-11-1013:002:0
5LKS ZIELONI SPÓROKLKS TEMPO GRODZISKO2013-08-2517:001:4
6LKS TĘCZA SZYMISZÓWLKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2013-08-2517:003:2
Kolejka 2
7LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEpauzuje w kolejce:
8LKS TEMPO GRODZISKOLKS TĘCZA SZYMISZÓW2013-09-0116:001:1
9LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ZIELONI SPÓROK2013-09-0116:003:1
10LZS STANISZCZE WIELKIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2013-09-0116:003:7
11LKS NAPRZÓD KIELCZALZS GKS IZBICKO-OTMICE2013-09-0116:001:0
12LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLZS PIOTRÓWKA II2013-08-3116:007:0
Kolejka 3
13LZS PIOTRÓWKA IIpauzuje w kolejce:
14LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2013-09-0816:002:1
15LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILKS NAPRZÓD KIELCZA2013-09-0816:003:2
16LKS ZIELONI SPÓROKLZS STANISZCZE WIELKIE2013-09-0816:000:4
17LKS TĘCZA SZYMISZÓWLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2013-09-0716:003:2
18LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS TEMPO GRODZISKO2013-09-0816:004:0
Kolejka 4
19LKS TEMPO GRODZISKOpauzuje w kolejce:
20LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2013-09-1516:002:4
21LZS STANISZCZE WIELKIELKS TĘCZA SZYMISZÓW2013-09-1516:004:0
22LKS NAPRZÓD KIELCZALKS ZIELONI SPÓROK2013-09-1516:005:2
23LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2013-09-1416:001:3
24LZS PIOTRÓWKA IILZS GKS IZBICKO-OTMICE2013-09-1516:002:5
Kolejka 5
25LZS GKS IZBICKO-OTMICEpauzuje w kolejce:
26LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILZS PIOTRÓWKA II2013-09-2216:004:1
27LKS ZIELONI SPÓROKLKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2013-09-2216:003:6
28LKS TĘCZA SZYMISZÓWLKS NAPRZÓD KIELCZA2013-09-2116:001:3
29LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS STANISZCZE WIELKIE2013-09-2216:003:0
30LKS TEMPO GRODZISKOLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2013-09-2216:002:2
Kolejka 6
31LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKApauzuje w kolejce:
32LZS STANISZCZE WIELKIELKS TEMPO GRODZISKO2013-09-2916:003:2
33LKS NAPRZÓD KIELCZALKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2013-09-2916:002:3
34LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS TĘCZA SZYMISZÓW2013-09-2816:004:1
35LZS PIOTRÓWKA IILKS ZIELONI SPÓROK2013-09-2916:008:0
36LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2013-09-2916:002:3
Kolejka 7
37LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IIpauzuje w kolejce:
38LKS ZIELONI SPÓROKLZS GKS IZBICKO-OTMICE2013-10-0615:001:13
39LKS TĘCZA SZYMISZÓWLZS PIOTRÓWKA II2013-10-0615:001:4
40LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2013-10-0615:004:2
41LKS TEMPO GRODZISKOLKS NAPRZÓD KIELCZA2013-10-0615:001:0
42LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS STANISZCZE WIELKIE2013-10-0615:001:2
Kolejka 8
43LZS STANISZCZE WIELKIEpauzuje w kolejce:
44LKS NAPRZÓD KIELCZALKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2013-10-1315:002:3
45LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS TEMPO GRODZISKO2013-10-1215:001:0
46LZS PIOTRÓWKA IILKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2013-10-1315:001:1
47LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS TĘCZA SZYMISZÓW2013-10-1315:004:1
48LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILKS ZIELONI SPÓROK2013-10-1315:0010:2
Kolejka 9
49LKS ZIELONI SPÓROKpauzuje w kolejce:
50LKS TĘCZA SZYMISZÓWLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2013-10-1915:001:2
51LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2013-10-2015:001:1
52LKS TEMPO GRODZISKOLZS PIOTRÓWKA II2013-10-2015:001:2
53LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2013-10-2015:003:2
54LZS STANISZCZE WIELKIELKS NAPRZÓD KIELCZA2013-10-2015:004:4
Kolejka 10
55LKS NAPRZÓD KIELCZApauzuje w kolejce:
56LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLZS STANISZCZE WIELKIE2013-10-2615:001:1
57LZS PIOTRÓWKA IILKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2013-10-2714:008:4
58LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS TEMPO GRODZISKO2013-10-2714:0011:1
59LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2013-10-2714:304:1
60LKS ZIELONI SPÓROKLKS TĘCZA SZYMISZÓW2013-10-2714:001:2
Kolejka 11
61LKS TĘCZA SZYMISZÓWpauzuje w kolejce:
62LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS ZIELONI SPÓROK2013-11-0313:006:0
63LKS TEMPO GRODZISKOLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2013-11-0313:000:5
64LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS GKS IZBICKO-OTMICE2013-11-0313:004:2
65LZS STANISZCZE WIELKIELZS PIOTRÓWKA II2013-11-0313:002:1
66LKS NAPRZÓD KIELCZALKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2013-11-0313:000:3
Kolejka 12
1LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYpauzuje w kolejce:
2LKS NAPRZÓD KIELCZALZS PIOTRÓWKA II2014-04-0616:007:2
3LZS STANISZCZE WIELKIELZS GKS IZBICKO-OTMICE2014-04-0616:001:0
4LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2014-04-0616:001:1
5LKS TEMPO GRODZISKOLKS ZIELONI SPÓROK2014-04-0616:002:0
6LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS TĘCZA SZYMISZÓW2014-04-0616:000:3 Walkower
Kolejka 13
7LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEpauzuje w kolejce:
8LKS TĘCZA SZYMISZÓWLKS TEMPO GRODZISKO2014-04-1216:003:1
9LKS ZIELONI SPÓROKLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2014-04-1316:000:2
10LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILZS STANISZCZE WIELKIE2014-04-1316:003:1
11LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS NAPRZÓD KIELCZA2014-04-1316:004:4
12LZS PIOTRÓWKA IILKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2014-04-1316:001:5
Kolejka 14
13LZS PIOTRÓWKA IIpauzuje w kolejce:
14LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLZS GKS IZBICKO-OTMICE2014-04-2717:002:2
15LKS NAPRZÓD KIELCZALKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2014-04-2717:004:1
16LZS STANISZCZE WIELKIELKS ZIELONI SPÓROK2014-04-2717:008:1
17LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS TĘCZA SZYMISZÓW2014-04-2717:003:1
18LKS TEMPO GRODZISKOLKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2014-04-2717:004:3
Kolejka 15
19LKS TEMPO GRODZISKOpauzuje w kolejce:
20LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2014-05-0417:003:1
21LKS TĘCZA SZYMISZÓWLZS STANISZCZE WIELKIE2014-05-0317:001:3
22LKS ZIELONI SPÓROKLKS NAPRZÓD KIELCZA2014-05-0417:001:3
23LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2014-05-0417:004:1
24LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS PIOTRÓWKA II2014-05-0417:003:0
Kolejka 16
25LZS GKS IZBICKO-OTMICEpauzuje w kolejce:
26LZS PIOTRÓWKA IILKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2014-05-1117:002:4
27LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS ZIELONI SPÓROK2014-05-1017:003:0 Walkower
28LKS NAPRZÓD KIELCZALKS TĘCZA SZYMISZÓW2014-05-1117:007:1
29LZS STANISZCZE WIELKIELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2014-05-1117:002:0
30LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS TEMPO GRODZISKO2014-05-1117:005:2
Kolejka 17
31LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKApauzuje w kolejce:
32LKS TEMPO GRODZISKOLZS STANISZCZE WIELKIE2014-05-2818:004:2
33LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS NAPRZÓD KIELCZA2014-05-2818:003:4
34LKS TĘCZA SZYMISZÓWLKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2014-05-2818:001:8
35LKS ZIELONI SPÓROKLZS PIOTRÓWKA II2014-05-2818:001:15
36LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILZS GKS IZBICKO-OTMICE2014-05-2818:001:2
Kolejka 18
37LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IIpauzuje w kolejce:
38LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS ZIELONI SPÓROK2014-05-2517:0011:0
39LZS PIOTRÓWKA IILKS TĘCZA SZYMISZÓW2014-05-2517:007:2
40LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2014-05-2417:006:1
41LKS NAPRZÓD KIELCZALKS TEMPO GRODZISKO2014-05-2517:004:0
42LZS STANISZCZE WIELKIELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2014-05-2517:005:2
Kolejka 19
43LZS STANISZCZE WIELKIEpauzuje w kolejce:
44LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS NAPRZÓD KIELCZA2014-06-0117:000:3
45LKS TEMPO GRODZISKOLKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2014-06-0117:002:3
46LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS PIOTRÓWKA II2014-06-0117:001:6
47LKS TĘCZA SZYMISZÓWLZS GKS IZBICKO-OTMICE2014-05-3117:001:12
48LKS ZIELONI SPÓROKLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2014-06-0117:000:22
Kolejka 20
49LKS ZIELONI SPÓROKpauzuje w kolejce:
50LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILKS TĘCZA SZYMISZÓW2014-06-0817:009:2
51LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2014-06-0817:006:2
52LZS PIOTRÓWKA IILKS TEMPO GRODZISKO2014-06-0817:003:5
53LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2014-06-0717:008:3
54LKS NAPRZÓD KIELCZALZS STANISZCZE WIELKIE2014-06-0817:000:3 Walkower
Kolejka 21
55LKS NAPRZÓD KIELCZApauzuje w kolejce:
56LZS STANISZCZE WIELKIELKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2014-06-1517:000:2
57LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS PIOTRÓWKA II2014-06-1517:003:0 Walkower
58LKS TEMPO GRODZISKOLZS GKS IZBICKO-OTMICE2014-06-1517:002:4
59LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA II2014-06-1517:003:2
60LKS TĘCZA SZYMISZÓWLKS ZIELONI SPÓROK2014-06-1517:004:1
Kolejka 22
61LKS TĘCZA SZYMISZÓWpauzuje w kolejce:
62LKS ZIELONI SPÓROKLKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2014-06-2217:000:8
63LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA IILKS TEMPO GRODZISKO2014-06-2217:008:0
64LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2014-06-2217:002:1
65LZS PIOTRÓWKA IILZS STANISZCZE WIELKIE2014-06-2217:004:1
66LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS NAPRZÓD KIELCZA2014-06-2217:003:2

Ostatnia zmiana: 
8. Czerwiec 2014
Lp. Klub  Dane adresowe
1 LKS Naprzód Kielcza
 
Osoby kontaktowa: Giera Rafał
Adres: Zawadzkie, ul. Szymanowskiego 14
e-mail: kielcza.lks@op.pl
tel.: 696014055
2 LKS Orzeł Mokre Łany Osoby kontaktowa: Zarębski Marek
Adres: 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Ujazdowa 4a
e-mail: marneve@interia.pl
tel.: 602303050
3 LKS Plon Błotnica Strzelecka Osoby kontaktowa: Koczyk Sylwester
Adres: 47-100 Błotnica Strzelecka, ul. Parkowa 22
e-mail: plonblotnica@gmail.com
tel.: 507260707
4 LKS Rzemiosło Dziewkowice Osoby kontaktowa: Cyran Jan
Adres: 47-100 Dziewkowice, ul. Sportowa 5/4
e-mail: lks-rzemioslo-dziekowice@o2.pl
tel.: 511983027/ 774639149
5 LKS Tempo Grodzisko Osoby kontaktowa: Polok Grzegorz
Adres: 47-175 Grodzisko, ul. Stawowa 5
e-mail: kaktuspol@wp.pl    
tel.: 506977385
6 LKS Tęcza Szymiszów Osoby kontaktowa: Schwietz Erich
Adres: 47-100 Szymiszów, ul. 22 lipca 8
e-mail: erich_schwietz@interia.eu  
tel.: 603629452
7 LKS Źródłó Krośnica II Osoby kontaktowa: Mika Alojzy
Adres: 47-180 Kośnica, ul. Słowackiego 1a
e-mail: damian@drewnoplast.com.pl , luzny_siom@o2.pl
tel.: 601436806
8 LZS GKS Izbicko-Otmice Osoby kontaktowa: Litwin Stanisław
Adres: 47-180 Izbicko, ul. 15-go grudnia 1
e-mail: litwin.gks@o2.pl     
tel.: 662605092
9 LKS Piotrówka II Osoby kontaktowa: Michalski Dariusz
Adres: 47-133 Piotrówka, ul. Kościuszki 93
e-mail: darek-michalski21@wp.pl
tel.: 509819277
10 LZS Staniszcze Wielkie Osoby kontaktowa: Szmykała Kamil, Patyka Marek
Adres: 47-113 Staniszcze Wielkie, ul. Leśna 14
e-mail: kamil.szmykala@op.pl
tel.: 695756232/ 793435546
11 LKS Zieloni Spórok Osoby kontaktowa: Anderwald Monika
Adres: 47-100 Strzelce Opolskie , oś. Piastów Śl. 9/12
e-mail: hurektomasz@wp.pl    
tel.: 504072738