ECO Opolska Liga Juniorów

 

Tabela rozgrywek: A1 Junior "OLJ"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS ODRA OPOLE24662130125:18
2PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW24601932130:21
3MKS KLUCZBORK24571833106:27
4TS CHEMIK K-KOŹLE2451170779:26
5BTP STAL BRZEG2449161769:32
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSY2439123958:42
7MKS GOGOLIN2335105873:41
8SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2429921339:65
9KS POLONIA NYSA2425811539:68
10SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2422711640:88
11RTS ODRA K-KOŹLE2418531621:88
12MKS POGOŃ PRUDNIK2316441530:97
13KS MAŁAPANEW OZIMEK249302121:162
14KS POLONIA GŁUBCZYCE249231922:77

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek: A1 Junior "OLJ"
85TS CHEMIK K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower2016-11-1210:007:0
86MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2016-11-1310:008:1
87KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-11-1310:000:3
88OKS ODRA OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-11-1210:005:0
89BTP STAL BRZEGRTS ODRA K-KOŹLE2016-11-1210:005:0
90PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-11-1210:0017:0
91MKS POGOŃ PRUDNIKMKS KLUCZBORK2016-11-1313:001:14

Terminarz rozgrywek: A1 Junior "OLJ"
Kolejka 1
1MKS KLUCZBORKKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower2016-08-2011:003:1
2SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS POGOŃ PRUDNIK2016-08-2011:003:3
3RTS ODRA K-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-08-2011:000:7
4LZS SWORNICA CZARNOWĄSYBTP STAL BRZEG2016-08-2417:000:2
5SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS ODRA OPOLE2016-08-2011:000:9
6KS POLONIA NYSAKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-08-2111:004:5
7TS CHEMIK K-KOŹLEMKS GOGOLIN2016-08-2011:004:0
Kolejka 2
8KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerMKS GOGOLIN2016-08-2811:002:4
9TS CHEMIK K-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-08-2711:0014:0
10OKS ODRA OPOLEKS POLONIA NYSA2016-08-2711:006:0
11BTP STAL BRZEGSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-08-2811:002:3
12PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-08-2711:005:1
13MKS POGOŃ PRUDNIKRTS ODRA K-KOŹLE2016-08-2711:003:0
14MKS KLUCZBORKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-08-2711:003:0 Walkower
Kolejka 3
15SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower2016-09-0311:001:2
16RTS ODRA K-KOŹLEMKS KLUCZBORK2016-09-0311:000:9
17LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS POGOŃ PRUDNIK2016-09-0311:005:0
18SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-09-0311:000:5
19KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2016-09-0411:000:2
20TS CHEMIK K-KOŹLEOKS ODRA OPOLE2016-09-0311:002:3
21MKS GOGOLINKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-09-0310:004:0
Kolejka 4
22KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-09-1111:0010:1
23OKS ODRA OPOLEMKS GOGOLIN2016-09-1011:002:0
24BTP STAL BRZEGTS CHEMIK K-KOŹLE2016-09-1011:001:0
25PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2016-09-0917:006:1
26MKS POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-09-1011:000:0
27MKS KLUCZBORKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-09-1011:004:1
28SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIRTS ODRA K-KOŹLE2016-09-1011:006:1
Kolejka 5
29RTS ODRA K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower2016-09-1711:001:1
30LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-09-1711:003:0
31SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS KLUCZBORK2016-09-1711:001:3
32KS POLONIA NYSAMKS POGOŃ PRUDNIK2016-09-1811:002:1
33TS CHEMIK K-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-09-1711:003:0
34MKS GOGOLINBTP STAL BRZEG2016-09-1711:002:3
35KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA OPOLE2016-09-1811:000:7
Kolejka 6
36KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerOKS ODRA OPOLE2016-09-2511:001:4
37BTP STAL BRZEGKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-09-2411:009:0
38PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS GOGOLIN2016-09-2411:007:0
39MKS POGOŃ PRUDNIKTS CHEMIK K-KOŹLE2016-09-2515:000:4
40MKS KLUCZBORKKS POLONIA NYSA2016-09-2411:008:2
41SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-09-2511:000:1
42RTS ODRA K-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-09-2411:000:1
Kolejka 7
43LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower2016-10-0111:004:2
44SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIERTS ODRA K-KOŹLE2016-10-0111:004:0
45KS POLONIA NYSASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-10-0211:002:1
46TS CHEMIK K-KOŹLEMKS KLUCZBORK2016-10-0111:002:1
47MKS GOGOLINMKS POGOŃ PRUDNIK2016-10-0211:008:1
48PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-10-0416:007:0
49OKS ODRA OPOLEBTP STAL BRZEG2016-10-0111:002:0
Kolejka 8
50KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerBTP STAL BRZEG2016-10-0911:000:1
51PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS ODRA OPOLE2016-10-0811:002:2
52MKS POGOŃ PRUDNIKKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-10-0915:005:0
53MKS KLUCZBORKMKS GOGOLIN2016-10-0811:002:1
54SKF TOR DOBRZEŃ WIELKITS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-0811:000:2
55RTS ODRA K-KOŹLEKS POLONIA NYSA2016-10-0811:002:1
56LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-10-0811:003:0
Kolejka 9
57SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower2016-10-1511:001:1
58KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-10-1611:002:1
59TS CHEMIK K-KOŹLERTS ODRA K-KOŹLE2016-10-1511:003:0
60MKS GOGOLINSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-10-1611:006:0
61KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS KLUCZBORK2016-10-1611:000:7
62OKS ODRA OPOLEMKS POGOŃ PRUDNIK2016-10-1611:007:1
63BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-10-1511:001:3
Kolejka 10
64KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-10-2311:000:9
65MKS POGOŃ PRUDNIKBTP STAL BRZEG2016-10-2314:002:3
66MKS KLUCZBORKOKS ODRA OPOLE2016-10-2211:002:2
67SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-10-2210:009:2
68RTS ODRA K-KOŹLEMKS GOGOLIN2016-10-2211:001:1
69LZS SWORNICA CZARNOWĄSYTS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-2211:001:2
70SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2016-10-2211:003:0 Walkower
Kolejka 11
71KS POLONIA NYSAKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower2016-10-3010:007:1
72TS CHEMIK K-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-10-2911:002:0
73MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-10-3010:002:2
74KS MAŁAPANEW OZIMEKRTS ODRA K-KOŹLE2016-10-3010:003:5
75OKS ODRA OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-10-2911:008:0
76BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2016-10-3010:002:4
77PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2016-10-2614:004:2
Kolejka 12
78MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower2016-11-0611:001:1
79MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-11-0510:002:2
80SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIBTP STAL BRZEG2016-11-0610:000:3
81RTS ODRA K-KOŹLEOKS ODRA OPOLE2016-11-0510:000:7
82LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-11-0510:009:0
83SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS GOGOLIN2016-11-0510:000:8
84KS POLONIA NYSATS CHEMIK K-KOŹLE2016-11-0610:003:5
Kolejka 13
85TS CHEMIK K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower2016-11-1210:007:0
86MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2016-11-1310:008:1
87KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-11-1310:000:3
88OKS ODRA OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-11-1210:005:0
89BTP STAL BRZEGRTS ODRA K-KOŹLE2016-11-1210:005:0
90PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-11-1210:0017:0
91MKS POGOŃ PRUDNIKMKS KLUCZBORK2016-11-1313:001:14
Kolejka 14
1KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerMKS KLUCZBORK0:3
2MKS POGOŃ PRUDNIKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-03-1911:000:1
3PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWRTS ODRA K-KOŹLE2017-03-1811:009:0
4BTP STAL BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-03-1912:003:0
5OKS ODRA OPOLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-03-1810:008:2
6KS MAŁAPANEW OZIMEKKS POLONIA NYSA2017-03-2216:300:3
7MKS GOGOLINTS CHEMIK K-KOŹLE2017-03-1811:000:2
Kolejka 15
8MKS GOGOLINKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower3:0
9KS MAŁAPANEW OZIMEKTS CHEMIK K-KOŹLE2017-03-2611:000:7
10KS POLONIA NYSAOKS ODRA OPOLE2017-03-2611:000:1
11SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEBTP STAL BRZEG2017-03-2511:001:2
12LZS SWORNICA CZARNOWĄSYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-03-2511:002:6
13RTS ODRA K-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-03-2511:000:0
14SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS KLUCZBORK2017-03-2611:002:3
Kolejka 16
15KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI0:3
16MKS KLUCZBORKRTS ODRA K-KOŹLE2017-04-0111:003:0
17MKS POGOŃ PRUDNIKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-04-0211:002:4
18PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-04-0111:005:0
19BTP STAL BRZEGKS POLONIA NYSA2017-04-0213:005:0
20OKS ODRA OPOLETS CHEMIK K-KOŹLE2017-04-0111:003:1
21KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS GOGOLIN2017-04-0211:000:4
Kolejka 17
22KS MAŁAPANEW OZIMEKKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower3:0
23MKS GOGOLINOKS ODRA OPOLE2017-04-0911:003:4
24TS CHEMIK K-KOŹLEBTP STAL BRZEG2017-04-0811:000:1
25KS POLONIA NYSAPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-04-0911:000:4
26SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-04-0811:007:1
27LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS KLUCZBORK2017-04-0915:002:1
28RTS ODRA K-KOŹLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-04-0811:001:5
Kolejka 18
29KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerRTS ODRA K-KOŹLE0:3
30SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-04-1816:000:4
31MKS KLUCZBORKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-04-1816:006:1
32MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2017-04-1816:002:1
33PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWTS CHEMIK K-KOŹLE2017-04-1816:004:0
34BTP STAL BRZEGMKS GOGOLIN2017-04-1816:002:4
35OKS ODRA OPOLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-04-1816:0010:0
Kolejka 19
36OKS ODRA OPOLEKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower3:0
37KS MAŁAPANEW OZIMEKBTP STAL BRZEG2017-04-2311:002:10
38MKS GOGOLINPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-04-2311:003:3
39TS CHEMIK K-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-04-2211:003:0 Walkower
40KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2017-04-2311:000:1
41SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-04-2211:003:2
42LZS SWORNICA CZARNOWĄSYRTS ODRA K-KOŹLE2017-04-2315:005:1
Kolejka 20
43KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerLZS SWORNICA CZARNOWĄSY0:3
44RTS ODRA K-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-05-2711:002:0
45SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS POLONIA NYSA2017-05-2811:004:0
46MKS KLUCZBORKTS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-2711:002:1
47MKS POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2017-06-0718:00:
48KS MAŁAPANEW OZIMEKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-04-2617:000:9
49BTP STAL BRZEGOKS ODRA OPOLE2017-04-2617:002:2
Kolejka 21
50BTP STAL BRZEGKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower3:0
51OKS ODRA OPOLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-05-0611:002:1
52KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS POGOŃ PRUDNIK2017-05-1017:001:3
53MKS GOGOLINMKS KLUCZBORK2017-05-0711:002:2
54TS CHEMIK K-KOŹLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-05-0611:009:0
55KS POLONIA NYSARTS ODRA K-KOŹLE2017-05-0611:003:0
56SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-05-0611:000:3 Walkower
Kolejka 22
57KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE0:3
58LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2017-05-1411:001:1
59RTS ODRA K-KOŹLETS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-1311:001:4
60SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS GOGOLIN2017-05-1411:001:0
61MKS KLUCZBORKKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-05-1311:0018:1
62MKS POGOŃ PRUDNIKOKS ODRA OPOLE2017-05-1411:000:13
63PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWBTP STAL BRZEG2017-05-1217:002:1
Kolejka 23
64PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkower3:0
65BTP STAL BRZEGMKS POGOŃ PRUDNIK2017-05-2112:006:1
66OKS ODRA OPOLEMKS KLUCZBORK2017-05-2011:003:1
67KS MAŁAPANEW OZIMEKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-05-2011:003:2
68MKS GOGOLINRTS ODRA K-KOŹLE2017-05-2111:008:0
69TS CHEMIK K-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-05-2011:002:1
70KS POLONIA NYSASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-05-2011:003:1
Kolejka 24
71KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerKS POLONIA NYSA0:3
72SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIETS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-2417:005:0
73LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS GOGOLIN2017-05-2417:002:2
74RTS ODRA K-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-05-2417:003:0
75SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS ODRA OPOLE2017-05-2417:000:12
76MKS KLUCZBORKBTP STAL BRZEG2017-05-2317:004:0
77MKS POGOŃ PRUDNIKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-05-2417:001:10
Kolejka 25
78KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerMKS POGOŃ PRUDNIK0:3
79PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS KLUCZBORK2017-06-0311:00:
80BTP STAL BRZEGSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-06-0311:00:
81OKS ODRA OPOLERTS ODRA K-KOŹLE2017-06-0311:00:
82KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-06-0311:00:
83MKS GOGOLINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-06-0311:00:
84TS CHEMIK K-KOŹLEKS POLONIA NYSA2017-06-0311:00:
Kolejka 26
85KS POLONIA GŁUBCZYCE - drużyna wycofana, walkowerTS CHEMIK K-KOŹLE0:3
86KS POLONIA NYSAMKS GOGOLIN2017-06-1011:00:
87SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-06-1011:00:
88LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS ODRA OPOLE2017-06-1011:00:
89RTS ODRA K-KOŹLEBTP STAL BRZEG2017-06-1011:00:
90SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-06-1011:00:
91MKS KLUCZBORKMKS POGOŃ PRUDNIK2017-06-1011:00:

Ostatnia zmiana: 
5. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
Opolska Liga Juniorów pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz