LIGA MŁODZIKÓW GR.3

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE20561820138:15
2UKS RODŁO I OPOLE2052171295:18
3BTP STAL BRZEG2047152380:18
4OKS ODRA II OPOLE2040124480:25
5LUKS STAL OSOWIEC2033103763:56
6LZS VICTORIA CHRÓŚCICE2026821034:46
7GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2024801264:60
8LZS MECHNICE2022641043:84
9SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2010311627:99
10LZS SWORNICA CZARNOWĄSY207211714:116
11UKS ZRYW OPOLE203101917:118

Ostatnia kolejka (21) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 3
55LZS VICTORIA CHRÓŚCICEUKS RODŁO I OPOLE2017-05-2218:002:4
56BTP STAL BRZEGPAUZJE:
57GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower3:0
58LZS MECHNICEOKS ODRA II OPOLE2017-05-2217:000:10
59LUKS STAL OSOWIECUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2017-05-2218:002:7
60LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI0:3

Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 3
Kolejka 1
1PAUZJEUKS RODŁO I OPOLE:
2UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-09-0517:002:3
3OKS ODRA II OPOLEBTP STAL BRZEG2016-09-0518:001:4
4LUKS STAL OSOWIECGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-09-0517:005:1
5SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS MECHNICE2016-09-0517:001:2
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2016-09-0517:000:7
Kolejka 2
7UKS RODŁO I OPOLEUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2016-09-0817:001:4
8LZS MECHNICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower2016-09-0817:001:1
9GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-09-0817:0016:0
10BTP STAL BRZEGLUKS STAL OSOWIEC2016-09-0818:302:1
11LZS VICTORIA CHRÓŚCICEOKS ODRA II OPOLE2016-09-0817:000:2
12PAUZJEUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower:
Kolejka 3
13UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerUKS RODŁO I OPOLE2016-09-1217:000:14
14OKS ODRA II OPOLEPAUZJE:
15LUKS STAL OSOWIECLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-09-1217:005:2
16SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIBTP STAL BRZEG2016-09-1217:002:4
17LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-09-1217:000:8
18UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLELZS MECHNICE2016-09-1217:0012:2
Kolejka 4
19UKS RODŁO I OPOLELZS MECHNICE2016-09-1917:008:2
20GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2016-09-1917:000:9
21BTP STAL BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower2016-09-1817:0010:0
22LZS VICTORIA CHRÓŚCICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-09-2817:002:1
23PAUZJELUKS STAL OSOWIEC:
24UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerOKS ODRA II OPOLE2016-09-1917:000:17
Kolejka 5
25OKS ODRA II OPOLEUKS RODŁO I OPOLE2016-09-2618:002:2
26LUKS STAL OSOWIECUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower2016-09-2617:0014:0
27SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPAUZJE:
28LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-09-2617:001:4
29UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEBTP STAL BRZEG2016-09-2617:002:0
30LZS MECHNICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-09-2617:003:0
Kolejka 6
31UKS RODŁO I OPOLEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-10-0316:307:1
32BTP STAL BRZEGLZS MECHNICE2016-10-0217:0011:2
33LZS VICTORIA CHRÓŚCICEUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2016-10-0316:300:3
34PAUZJELZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower:
35UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-10-0316:302:4
36OKS ODRA II OPOLELUKS STAL OSOWIEC2016-10-0318:002:2
Kolejka 7
37LUKS STAL OSOWIECUKS RODŁO I OPOLE2016-10-1016:302:6
38SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS ODRA II OPOLE2016-10-1016:301:7
39LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower2016-10-1016:302:9
40UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEPAUZJE:
41LZS MECHNICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-10-1016:301:2
42GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYBTP STAL BRZEG2016-10-1016:302:5
Kolejka 8
43UKS RODŁO I OPOLEBTP STAL BRZEG2016-10-1716:002:1
44LZS VICTORIA CHRÓŚCICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-10-1716:001:2
45PAUZJELZS MECHNICE:
46UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2016-10-1716:000:12
47OKS ODRA II OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower2016-10-1718:009:0
48LUKS STAL OSOWIECSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-10-1716:006:0
Kolejka 9
49SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIUKS RODŁO I OPOLE2016-10-2415:300:10
50LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerLUKS STAL OSOWIEC2016-10-2416:002:8
51UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEOKS ODRA II OPOLE2016-10-2417:006:2
52LZS MECHNICEUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower2016-10-2415:307:3
53GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYPAUZJE:
54BTP STAL BRZEGLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-10-2315:303:0
Kolejka 10
55UKS RODŁO I OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-10-3115:003:0
56PAUZJEBTP STAL BRZEG:
57UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-10-3115:001:7
58OKS ODRA II OPOLELZS MECHNICE2016-10-3118:004:3
59UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLELUKS STAL OSOWIEC2016-10-3116:3010:0
60SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower2016-10-3115:002:4
Kolejka 11
61LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerUKS RODŁO I OPOLE2016-11-0715:300:7
62UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-11-0716:009:2
63LZS MECHNICELUKS STAL OSOWIEC2016-11-1114:001:1
64GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYOKS ODRA II OPOLE2016-11-1113:000:3
65BTP STAL BRZEGUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower2016-11-1110:008:0
66LZS VICTORIA CHRÓŚCICEPAUZJE:
Kolejka 12
1UKS RODŁO I OPOLEPAUZJE:
2LZS VICTORIA CHRÓŚCICEUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower3:0
3BTP STAL BRZEGOKS ODRA II OPOLE2017-03-2610:001:1
4GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLUKS STAL OSOWIEC2017-03-2717:000:3
5LZS MECHNICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-03-2716:302:0
6UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower2017-03-2716:3012:0
Kolejka 13
7UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEUKS RODŁO I OPOLE2017-04-0317:002:1
8LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerLZS MECHNICE2017-04-0317:000:9
9SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-04-0317:000:1
10LUKS STAL OSOWIECBTP STAL BRZEG2017-04-0718:000:7
11OKS ODRA II OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-04-0318:002:0
12UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
Kolejka 14
13UKS RODŁO I OPOLEUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower3:0
14PAUZJEOKS ODRA II OPOLE:
15LZS VICTORIA CHRÓŚCICELUKS STAL OSOWIEC2017-04-1017:003:1
16BTP STAL BRZEGSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-04-1017:004:1
17GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower2017-04-1017:0012:1
18LZS MECHNICEUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2017-04-1017:000:12
Kolejka 15
19LZS MECHNICEUKS RODŁO I OPOLE2017-05-1118:000:4
20UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-05-1117:009:2
21LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerBTP STAL BRZEG0:3
22SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-05-1118:003:3
23LUKS STAL OSOWIECPAUZJE:
24OKS ODRA II OPOLEUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 16
25UKS RODŁO I OPOLEOKS ODRA II OPOLE2017-05-0419:301:0
26UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLUKS STAL OSOWIEC0:3
27PAUZJESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI:
28LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower3:0
29BTP STAL BRZEGUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2017-04-2311:001:1
30GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS MECHNICE2017-04-2417:006:0
Kolejka 17
31GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYUKS RODŁO I OPOLE2017-04-2718:001:2
32LZS MECHNICEBTP STAL BRZEG2017-04-2717:001:5
33UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-04-2717:006:0
34LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
35SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower3:0
36LUKS STAL OSOWIECOKS ODRA II OPOLE2017-04-2718:001:0
Kolejka 18
37UKS RODŁO I OPOLELUKS STAL OSOWIEC2017-05-0818:008:0
38OKS ODRA II OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-05-0818:007:2
39UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower0:3
40PAUZJEUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE:
41LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS MECHNICE2017-05-0817:001:1
42BTP STAL BRZEGGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-05-0718:003:0
Kolejka 19
43BTP STAL BRZEGUKS RODŁO I OPOLE2017-05-1518:001:2
44GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-05-1518:002:5
45LZS MECHNICEPAUZJE:
46UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower3:0
47LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerOKS ODRA II OPOLE0:3
48SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILUKS STAL OSOWIEC2017-05-1518:002:3
Kolejka 20
49UKS RODŁO I OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-05-1818:007:0
50LUKS STAL OSOWIECLZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower3:0
51OKS ODRA II OPOLEUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2017-05-1517:002:2
52UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS MECHNICE0:3
53PAUZJEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY:
54LZS VICTORIA CHRÓŚCICEBTP STAL BRZEG2017-05-1818:000:4
Kolejka 21
55LZS VICTORIA CHRÓŚCICEUKS RODŁO I OPOLE2017-05-2218:002:4
56BTP STAL BRZEGPAUZJE:
57GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYUKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkower3:0
58LZS MECHNICEOKS ODRA II OPOLE2017-05-2217:000:10
59LUKS STAL OSOWIECUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2017-05-2218:002:7
60LZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI0:3
Kolejka 22
61UKS RODŁO I OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower3:0
62SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE2017-05-2918:000:10
63LUKS STAL OSOWIECLZS MECHNICE2017-05-2917:003:3
64OKS ODRA II OPOLEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-05-2918:003:0
65UKS ZRYW OPOLE - drużyna wycofana, walkowerBTP STAL BRZEG0:3
66PAUZJELZS VICTORIA CHRÓŚCICE:

Ostatnia zmiana: 
26. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

LIGA MŁODZIKÓW, GRUPA III
pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz