Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych

Tabela rozgrywek: Makroregionalna LJM gr.C
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1GÓRNIK ZABRZE SSA1436120248:7
2ZAGŁĘBIE LUBIN1430100445:23
3ŚLĄSK WROCŁAW SA142891445:20
4STELMET UKP ZIELONA GÓRA142682421:21
5MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE142062624:26
6MKS KLUCZBORK148221012:45
7MKS MOSIR OPOLE148221012:39
8TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE14613108:34

Ostatnia kolejka (28) rozgrywek: Makroregionalna LJM gr.C
53STELMET UKP ZIELONA GÓRAŚLĄSK WROCŁAW SA2014-06-0713:003:2
54MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIETĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE2014-06-0713:004:0
55MKS KLUCZBORKMKS MOSIR OPOLE2014-06-0713:001:2
56GÓRNIK ZABRZE SSAZAGŁĘBIE LUBIN2014-06-0713:001:2

Terminarz rozgrywek: Makroregionalna LJM gr.C
Kolejka 1
1ZAGŁĘBIE LUBINŚLĄSK WROCŁAW SA:
2MKS MOSIR OPOLEGÓRNIK ZABRZE SSA:
3TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEMKS KLUCZBORK:
4STELMET UKP ZIELONA GÓRAMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE:
Kolejka 2
5ŚLĄSK WROCŁAW SAMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE:
6MKS KLUCZBORKSTELMET UKP ZIELONA GÓRA:
7GÓRNIK ZABRZE SSATĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE:
8ZAGŁĘBIE LUBINMKS MOSIR OPOLE:
Kolejka 3
9MKS MOSIR OPOLEŚLĄSK WROCŁAW SA:
10TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEZAGŁĘBIE LUBIN:
11STELMET UKP ZIELONA GÓRAGÓRNIK ZABRZE SSA:
12MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIEMKS KLUCZBORK:
Kolejka 4
13ŚLĄSK WROCŁAW SAMKS KLUCZBORK:
14GÓRNIK ZABRZE SSAMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE:
15ZAGŁĘBIE LUBINSTELMET UKP ZIELONA GÓRA:
16MKS MOSIR OPOLETĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE:
Kolejka 5
17TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEŚLĄSK WROCŁAW SA:
18STELMET UKP ZIELONA GÓRAMKS MOSIR OPOLE:
19MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIEZAGŁĘBIE LUBIN:
20MKS KLUCZBORKGÓRNIK ZABRZE SSA:
Kolejka 6
21ŚLĄSK WROCŁAW SAGÓRNIK ZABRZE SSA:
22ZAGŁĘBIE LUBINMKS KLUCZBORK:
23MKS MOSIR OPOLEMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE:
24TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIESTELMET UKP ZIELONA GÓRA:
Kolejka 7
25STELMET UKP ZIELONA GÓRAŚLĄSK WROCŁAW SA:
26MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIETĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE:
27MKS KLUCZBORKMKS MOSIR OPOLE:
28GÓRNIK ZABRZE SSAZAGŁĘBIE LUBIN:
Kolejka 8
29ŚLĄSK WROCŁAW SAZAGŁĘBIE LUBIN:
30GÓRNIK ZABRZE SSAMKS MOSIR OPOLE:
31MKS KLUCZBORKTĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE:
32MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIESTELMET UKP ZIELONA GÓRA:
Kolejka 9
33MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIEŚLĄSK WROCŁAW SA:
34STELMET UKP ZIELONA GÓRAMKS KLUCZBORK:
35TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEGÓRNIK ZABRZE SSA:
36MKS MOSIR OPOLEZAGŁĘBIE LUBIN:
Kolejka 10
37ŚLĄSK WROCŁAW SAMKS MOSIR OPOLE:
38ZAGŁĘBIE LUBINTĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE:
39GÓRNIK ZABRZE SSASTELMET UKP ZIELONA GÓRA:
40MKS KLUCZBORKMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE:
Kolejka 11
41MKS KLUCZBORKŚLĄSK WROCŁAW SA:
42MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIEGÓRNIK ZABRZE SSA:
43STELMET UKP ZIELONA GÓRAZAGŁĘBIE LUBIN:
44TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEMKS MOSIR OPOLE:
Kolejka 12
45ŚLĄSK WROCŁAW SATĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE:
46MKS MOSIR OPOLESTELMET UKP ZIELONA GÓRA:
47ZAGŁĘBIE LUBINMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE:
48GÓRNIK ZABRZE SSAMKS KLUCZBORK:
Kolejka 13
49GÓRNIK ZABRZE SSAŚLĄSK WROCŁAW SA:
50MKS KLUCZBORKZAGŁĘBIE LUBIN:
51MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIEMKS MOSIR OPOLE:
52STELMET UKP ZIELONA GÓRATĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE:
Kolejka 14
53ŚLĄSK WROCŁAW SASTELMET UKP ZIELONA GÓRA:
54TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE:
55MKS MOSIR OPOLEMKS KLUCZBORK:
56ZAGŁĘBIE LUBINGÓRNIK ZABRZE SSA:
Kolejka 15
1ŚLĄSK WROCŁAW SAZAGŁĘBIE LUBIN2014-03-2211:003:1
2GÓRNIK ZABRZE SSAMKS MOSIR OPOLE2014-03-2215:006:0
3MKS KLUCZBORKTĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE2014-03-2311:004:0
4MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIESTELMET UKP ZIELONA GÓRA2014-03-2313:000:1
Kolejka 16
5MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIEŚLĄSK WROCŁAW SA2014-03-3013:000:2
6STELMET UKP ZIELONA GÓRAMKS KLUCZBORK2014-03-2913:004:0
7TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEGÓRNIK ZABRZE SSA2014-03-2915:000:3
8MKS MOSIR OPOLEZAGŁĘBIE LUBIN2014-03-2915:002:1
Kolejka 17
9ŚLĄSK WROCŁAW SAMKS MOSIR OPOLE2014-04-0511:003:0
10ZAGŁĘBIE LUBINTĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE2014-04-0514:004:0
11GÓRNIK ZABRZE SSASTELMET UKP ZIELONA GÓRA2014-04-0512:004:1
12MKS KLUCZBORKMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE2014-04-0511:000:3
Kolejka 18
13MKS KLUCZBORKŚLĄSK WROCŁAW SA2014-04-1311:002:2
14MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIEGÓRNIK ZABRZE SSA2014-04-1213:000:2
15STELMET UKP ZIELONA GÓRAZAGŁĘBIE LUBIN2014-04-1213:002:4
16TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEMKS MOSIR OPOLE2014-04-1215:002:0
Kolejka 19
17ŚLĄSK WROCŁAW SATĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE2014-04-1715:003:0
18MKS MOSIR OPOLESTELMET UKP ZIELONA GÓRA2014-04-1716:001:1
19ZAGŁĘBIE LUBINMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE2014-05-0713:003:2
20GÓRNIK ZABRZE SSAMKS KLUCZBORK2014-04-1716:005:0
Kolejka 20
21GÓRNIK ZABRZE SSAŚLĄSK WROCŁAW SA2014-04-2612:000:1
22MKS KLUCZBORKZAGŁĘBIE LUBIN2014-04-2611:001:5
23MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIEMKS MOSIR OPOLE2014-04-2616:002:1
24STELMET UKP ZIELONA GÓRATĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE2014-04-2613:002:1
Kolejka 21
25ŚLĄSK WROCŁAW SASTELMET UKP ZIELONA GÓRA2014-04-3017:000:2
26TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE2014-04-3017:001:1
27MKS MOSIR OPOLEMKS KLUCZBORK2014-04-3017:002:3
28ZAGŁĘBIE LUBINGÓRNIK ZABRZE SSA2014-04-3016:002:3
Kolejka 22
29ZAGŁĘBIE LUBINŚLĄSK WROCŁAW SA2014-05-0317:006:3
30MKS MOSIR OPOLEGÓRNIK ZABRZE SSA2014-05-0317:000:3
31TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEMKS KLUCZBORK2014-05-0317:000:0
32STELMET UKP ZIELONA GÓRAMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE2014-05-0316:000:0
Kolejka 23
33ŚLĄSK WROCŁAW SAMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE2014-05-1015:008:1
34MKS KLUCZBORKSTELMET UKP ZIELONA GÓRA2014-05-1011:000:1
35GÓRNIK ZABRZE SSATĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE2014-05-1015:003:0
36ZAGŁĘBIE LUBINMKS MOSIR OPOLE2014-05-1013:005:0
Kolejka 24
37MKS MOSIR OPOLEŚLĄSK WROCŁAW SA2014-05-1717:002:8
38TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEZAGŁĘBIE LUBIN2014-05-1717:001:4
39STELMET UKP ZIELONA GÓRAGÓRNIK ZABRZE SSA2014-05-1812:000:5
40MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIEMKS KLUCZBORK2014-05-1713:005:1
Kolejka 25
41ŚLĄSK WROCŁAW SAMKS KLUCZBORK2014-05-2511:008:0
42GÓRNIK ZABRZE SSAMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE2014-05-2412:005:1
43ZAGŁĘBIE LUBINSTELMET UKP ZIELONA GÓRA2014-05-2417:003:1
44MKS MOSIR OPOLETĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE2014-05-2417:002:2
Kolejka 26
45TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIEŚLĄSK WROCŁAW SA2014-05-3117:000:2
46STELMET UKP ZIELONA GÓRAMKS MOSIR OPOLE2014-05-3117:001:0
47MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIEZAGŁĘBIE LUBIN2014-06-0113:004:2
48MKS KLUCZBORKGÓRNIK ZABRZE SSA2014-05-3111:000:5
Kolejka 27
49ŚLĄSK WROCŁAW SAGÓRNIK ZABRZE SSA2014-06-0417:000:3
50ZAGŁĘBIE LUBINMKS KLUCZBORK2014-06-0417:003:0
51MKS MOSIR OPOLEMOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE2014-06-0417:000:1
52TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIESTELMET UKP ZIELONA GÓRA2014-06-0417:001:2
Kolejka 28
53STELMET UKP ZIELONA GÓRAŚLĄSK WROCŁAW SA2014-06-0713:003:2
54MOSiR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIETĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE2014-06-0713:004:0
55MKS KLUCZBORKMKS MOSIR OPOLE2014-06-0713:001:2
56GÓRNIK ZABRZE SSAZAGŁĘBIE LUBIN2014-06-0713:001:2

Adres: ul. Sportowa 7, 46-200 Kluczbork
e-mail: biuro@mkskluczbork.pl
tel/fax: 77-418-78-77
Dyrektor sportowy: Robert Płaczkowski-tel. 665-062-003
Trener drużyny: Dariusz Surmiński-tel. 608-078-794

Adres: ul. Barlickiego 13, 45-083 Opole
e-mail: mks@mosir.opole.pl
tel.: 77-54-30-136
Trener koordynator: Grzegorz Bryłka-tel. 501-216-172
Trener drużyny: Tomasz Długosz-tel. 607-381-640

Adres: ul. Oporowska 62, 53-434 Wrocław
e-mail: biuro@slaskwroclaw.pl
tel/fax 71-722-39-36/71-722-39-47
Trener koordynator: Marek Żytowiecki-tel. 667-009-927

Adres: ul. M.Skłodowskiej-Curie 98, 59-301 Lubin
e-mail: sekretariat@zaglebie.kghm.pl
tel/fax 76-746-96-00/76-746-96-01
Trener koordynator: Wiesław Lis-tel. 792-581-424

Adres: ul. Pocztowa 27, 66-600 Krosno Odrzańskie
e-mail: szyma48@wp.pl
tel/fax -
Prezes Klubu: Grzegorz Walczak-tel. 601-723-660
Trener: Maciej Kulikowski-tel. 609-963-141

Adres: ul. Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra
e-mail: kontakt@ukplechia.zgora.pl
tel/fax 68-325-01-18/66-214-41-59
Prezes Klubu: Tomasz Zawistowski-tel. 883-307-190
Trener: Michał Grzelczyk-tel. 606681530

Adres: ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
e-mail: mosirjastrzebie@wp.pl
tel/fax 32-471-86-14/32-471-94-50
Trener koordynator: Henryk Papierok-tel. 509-765-433

Adres: ul. Roosvelta 87, 41-800 Zabrze
e-mail: gornikzabrze@gornikzabrze.pl
tel/fax 32-271-49-26/32-271-05-30
Trener koordynator: Andrzej Orzeszek-tel. 509-018-993