„Oczko” najbardziej szczęśliwe dla LZS-u Domaszkowice i Polonii Karłowice [RAPORTY z...
Nabierają tempa rozgrywki Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV Ligi Opolskiej. W ubiegły weekend piłkarze grający na tym poziomie rozgrywek pojawili się na boiskach już...
Powołania zawodników z rocznika 2012 na konsultacje selekcyjne
Trenerzy reprezentacji Paweł Bzdęga i Andrzej Wolański ogłosili listy zawodników, którzy wezmą udział w konsultacjach selekcyjnych, które z podziałem na dwie grupy odbędą się...
Powołania zawodniczek na akcję szkoleniową reprezentacji OZPN WU13
Trenerzy reprezentacji Adrian Matuszczyk i Sebastian Drozd ogłosili listę zawodniczek, które wezmą udział w akcji szkoleniowej, która w dniu 28 kwietnia br. odbędzie się...
Puchar Tymbraku już gra! Trwają rozgrywki na etapie gminnym i powiatowym
To jeden z największych turniejów piłkarskich w Europie. Puchar Tymbarku wystartował już po raz 24. Na razie zmagania odbywają się na poziomie gminnym i...
Powołania zawodniczek na akcję szkoleniową reprezentacji OZPN WU15
Trenerzy reprezentacji Adrian Matuszczyk i Sebastian Drozd ogłosili listę zawodniczek, które wezmą udział w akcji szkoleniowej, która w dniu 23 kwietnia br. odbędzie się...
Powołania zawodników z rocznika 2010 na zgrupowanie przed meczem z Małopolskim...
Trenerzy reprezentacji Paweł Bzdęga i Andrzej Wolański ogłosili listę zawodników na zgrupowanie przed meczem z Małopolskim ZPN, które 23-24 kwietnia br. odbędzie się w...
Komunikaty
Weekendowy dyżur Wydziału Gier w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024
Wydział Gier informuje, że w dniu 20 - 21 kwietnia br., dyżur będzie pełnił Pan...
Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 18.04.2024
Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 28, Komunikat Klasa B nr 17...
Komunikat Wydziału Gier z dnia 18.04.2024 R. nr 10/W/2024
1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
- Klasa „B”, grupa V:
Wydział Gier weryfikuje zawody 15 kolejki, Klasy...
Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 11.04.2024
Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 27, Komunikat Klasa B nr 16...
Komunikat Wydziału Gier z dnia 11.04.2024r. nr 09/W/2024
1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
- Klasa „A”, grupa III:
Wydział Gier weryfikuje zawody 17 kolejki, Klasy...
FILMY
1
/
56
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [21. kolejka 2023/2024]
UEFA Region's Cup - Lubuski ZPN - Opolski ZPN [RELACJA]
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [20. kolejka 2023/2024]
MKS GOGOLIN - MAŁAPANEW OZIMEK
OPOLSKA OKRĘGÓWKA: Silesius Kotórz Mały
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [19. kolejka 2023/2024]
1
/
56
CO, GDZIE, KIEDY?
SEZON 2023/2024
Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA" | |||||||
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Zw | Rem | Po | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS IPRIME BOGACICA | 21 | 51 | 16 | 3 | 2 | 74:20 |
2 | BTP STAL BRZEG | 21 | 50 | 15 | 5 | 1 | 62:21 |
3 | KS MAŁAPANEW OZIMEK | 20 | 49 | 15 | 4 | 1 | 54:17 |
4 | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | 21 | 45 | 14 | 3 | 4 | 62:36 |
5 | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | 21 | 32 | 10 | 2 | 9 | 31:29 |
6 | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | 21 | 31 | 8 | 7 | 6 | 40:25 |
7 | LKS POLONIA KARŁOWICE | 21 | 31 | 9 | 4 | 8 | 41:48 |
8 | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 37:43 |
9 | KS POLONIA NYSA | 21 | 29 | 9 | 2 | 10 | 43:38 |
10 | LZS WALCE | 21 | 25 | 7 | 4 | 10 | 32:31 |
11 | OKS ODRA II OPOLE | 21 | 25 | 7 | 4 | 10 | 39:37 |
12 | LZS DOMASZKOWICE | 21 | 22 | 6 | 4 | 11 | 30:53 |
13 | LZS PIOTRÓWKA | 21 | 22 | 7 | 1 | 13 | 28:54 |
14 | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 27:39 |
15 | MKS GOGOLIN | 21 | 9 | 2 | 3 | 16 | 20:56 |
16 | MKS POGOŃ PRUDNIK | 21 | 3 | 1 | 0 | 20 | 13:86 |
Ostatnia kolejka (21) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA" | ||||||
41 | MKS GOGOLIN | BTP STAL BRZEG | 2024-04-13 | 13:00 | 1:5 | |
42 | KS MAŁAPANEW OZIMEK | LZS PIOTRÓWKA | 2024-04-13 | 16:30 | 2:1 | |
43 | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | OKS ODRA II OPOLE | 2024-04-13 | 16:30 | 3:0 | |
44 | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 2024-04-13 | 16:30 | 3:1 | |
45 | MKS POGOŃ PRUDNIK | LZS WALCE | 2024-04-13 | 15:00 | 1:3 | |
46 | KS POLONIA NYSA | LKS POLONIA KARŁOWICE | 2024-04-13 | 13:00 | 0:2 | |
47 | KS IPRIME BOGACICA | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | 2024-04-13 | 13:00 | 5:1 | |
48 | LZS DOMASZKOWICE | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | 2024-04-13 | 14:00 | 3:1 |