Liderzy znów nie zawiedli! [RAPORTY z 25. kolejki IV Ligi]
Do ostatniej kolejni będzie trwała walka o zwycięstwo i awans do III Ligi. 25. kolejka była kolejną, w której pierwsza trójka pokazała swoją moc....
Informacja dot. meczów barażowych
Wydział Gier OZPN informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 10.05.2024 r. w siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej zostało przeprowadzone losowanie par barażowych (mecz i...
Powołania zawodniczek na turniej selekcyjny WZPN U13
Trenerzy reprezentacji Adrian Matuszczyk i Sebastian Drozd ogłosili listę zawodniczek, które wezmą udział w turnieju selekcyjnym, który w dniach 17-19 maja br. odbędzie się...
Było bardzo blisko… Dolnośląski ZPN gra dalej w rozgrywkach UEFA Region’s...
Kadra Opolskiego Związku Piłki Nożnej zakończyła swój udział w tegorocznych rozgrywkach UEFA Region’s Cup, czyli Pucharu Regionów UEFA. W finale makroregionalnych eliminacji nasz zespół...
Dwa razy Kluczbork i raz Brzeg. Kolejne ekipy jadą na finał...
Dwie drużyny PSP 2 Kluczbork oraz UKS SAP Szóstka Brzeg będą reprezentowały Opolszczyznę w ogólnopolskim finale Pucharu Tymbarku. To właśnie te ekipy wygrały Opolski...
Zawodniczki PSP 3 Grodków z pierwszymi biletami do Warszawy!
Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej numer 3 w Grodkowie wywalczyły awans do ogólnopolskiego finału XXIV edycji Pucharu Tymbarku. W decydującym meczu wojewódzkiego turnieju grodkowianki pokonały...
Komunikaty
Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 13.05.2024
Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 33, z dnia 13 maja. Prosimy...
Weekendowy dyżur Wydziału Gier w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024
Wydział Gier informuje, że w dniach 11-12 maja br., dyżur będzie pełnił Pan Piotr Głowacki...
Komunikat Wydziału Gier z dnia 09.05.2024r. nr 13/W/2024
WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
- Klasa „A”, grupa II:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 21 kolejki, Klasy...
Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 09.05.2024
Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 31, Komunikat Klasa B nr 19...
Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 02.05.2024
Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 31, Komunikat Bawi nas piłka nr...
FILMY
1
/
58
STAL BRZEG - POLONIA KARŁOWICE. TRANSMISJA MECZU
Opolski Finał Pucharu Tymbarku - relacja
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [25. kolejka 2023/2024]
REGIONS CUP - Opolski Związek Piłki Nożnej vs. Dolnośląski Związek Piłki Nożnej [TRANSMISJA]
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [24. kolejka 2023/2024]
OPOLSKA OKRĘGÓWKA: LZS Racławiczki
1
/
58
CO, GDZIE, KIEDY?
SEZON 2023/2024
Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA" | |||||||
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Zw | Rem | Po | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS IPRIME BOGACICA | 26 | 63 | 20 | 3 | 3 | 95:25 |
2 | BTP STAL BRZEG | 26 | 61 | 18 | 7 | 1 | 75:22 |
3 | KS MAŁAPANEW OZIMEK | 25 | 60 | 18 | 6 | 1 | 62:21 |
4 | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | 26 | 52 | 16 | 4 | 6 | 75:44 |
5 | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | 26 | 42 | 11 | 9 | 6 | 50:30 |
6 | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 38:39 |
7 | KS POLONIA NYSA | 26 | 35 | 11 | 2 | 13 | 52:47 |
8 | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 44:55 |
9 | LKS POLONIA KARŁOWICE | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 45:58 |
10 | LZS PIOTRÓWKA | 26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 40:61 |
11 | LZS WALCE | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 41:48 |
12 | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 25 | 30 | 8 | 6 | 11 | 43:44 |
13 | OKS ODRA II OPOLE | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 42:50 |
14 | LZS DOMASZKOWICE | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 36:69 |
15 | MKS GOGOLIN | 26 | 18 | 5 | 3 | 18 | 33:61 |
16 | MKS POGOŃ PRUDNIK | 26 | 3 | 1 | 0 | 25 | 17:114 |
Ostatnia kolejka (26) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA" | ||||||
81 | BTP STAL BRZEG | LKS POLONIA KARŁOWICE | 2024-05-12 | 15:00 | 0:0 | |
82 | KS IPRIME BOGACICA | LZS WALCE | 2024-05-11 | 17:00 | 8:0 | |
83 | LZS DOMASZKOWICE | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 2024-05-11 | 17:00 | 3:2 | |
84 | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | 2024-05-11 | 17:00 | 2:2 | |
85 | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | KS MAŁAPANEW OZIMEK | 2024-05-11 | 17:00 | 0:0 | |
86 | KS POLONIA NYSA | MKS GOGOLIN | 2024-05-11 | 13:00 | 0:1 | |
87 | MKS POGOŃ PRUDNIK | LZS PIOTRÓWKA | 2024-05-11 | 17:00 | 2:4 | |
88 | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | OKS ODRA II OPOLE | 2024-05-11 | 17:00 | 1:1 |